WYSTAWCA

wejdź na stonę
 
WYSTAWCA


Przemysław Jakóbczyk
Jestem założycielem Fundacji Akademia Samodzielności. Prowadzę szkolenia dla szkół z zakresu bezpieczeństwa dla dzieci w wieku 6-15 lat. Przygotowałem audiobook, w którym można znaleźć sporą dawkę wiedzy z obszaru bezpieczeństwa oraz radzenia sobie w sytuacjach skrajnych. Stworzyłem również grę dla dzieci – „Młody odkrywca – karty samodzielności”. Napisałem też dwie książki: „Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie – tom I” i „Księga samodzielności czyli Zuza w tarapatach – tom II”.

wejdź na stonę
WYSTAWCA


Marta Tychmanowicz
Wydawczyni, redaktorka, tłumaczka książki ,, Wystarczą trzy kropki. Magia książek Herve Tulleta''. Herve Tullet, autor bestsellerowych książek dla dzieci, przyjechał na nasze zaproszenie do Polski kilka lat temu. Podczas warsztatów, które prowadził w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu zapoznaliśmy się z jego fascynującą metodą pracy, która angażuje wyobraźnię i uwagę dzieci i dorosłych.

wejdź na stonę


WYSTAWCA


Bartosz Demiańczuk
Jestem nauczycielem i projektuję pomoce rozwojowe dla Emu Montessori.


wejdź na stonę
WYSTAWCA

Przemysław Maciaszek
✔ Pomożemy w doborze materiałów edukacyjnych i terapeutycznych.
✔ Przedstawimy aktualne rabaty i promocje.
✔ Doradzimy, przy wyborze publikacji tak aby była dostosowana do potrzeb ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
✔ Umówimy wizytę w twojej Placówce abyś w jak najbardziej komfortowy sposób mogła/mógł zapoznać się z Naszymi publikacjami.


wejdź na stonę
 
WYSTAWCA

Marcin Jarecki
monteStory to nowoczesny dziennik elektroniczny Montessori do zarządzania klasą w szkole lub przedszkolu oraz pełen pakiet narzędzi do komunikacji, pracy zdalnej, rozliczeń finansowych i zamawiania cateringu.


wejdź na stonę


Umów się na prezentację
umów się na prezentację

WYSTAWCA

Teresa Kalska
Jesteśmy rodzinną manufakturą spod Bieszczad. Produkujemy w naturalnym drewnie meble, zabawki i pomoce edukacyjne. Wszystko inspirowane potrzebami dzieci i ideaałami Marii Montessori. Chętnie opowiem Wam o naszych produktach.


wejdź na stonę
 
WYSTAWCA

Magda i Kornel Smolik
Sklep Raczkujemy to w zasadzie nas dwoje – Magda i Kornel. Jesteśmy rodzicami wspaniałych chłopców, którzy motywują nas do bacznego przyglądania się naszym codziennym wyborom – od jedzenia przez ubrania po przedmioty codziennego użytku.
Sześć lat temu pojawił się też pomysł na otwarcie sklepu internetowego z bezpiecznymi i sprawdzonymi artykułami dla dzieci. Promujemy produkty z bambusa, szkła, stali nierdzewnej, bawełny oraz wełny. Dostępne u nas produkty z plastiku bądź silikonu medycznego są absolutnie wysokiej jakości i posłużą kilku pokoleniom, nie zawierają również toksycznych substancji, są więc bezpieczne w użytkowaniu przez nasze pociechy.


wejdź na stonę
WYSTAWCA

Justyna i Krzysztof Małkuch
Zapraszamy do zapoznania się z "Pudełkiem Stałości Przedmiotu – flagowym" elementem edukacji żłobkowej i rodzinnej, zgodnym z metodyką M. Montessori. Prezentujemy materiał w nowej odsłonie, wspierający najmłodszych w rozwijaniu samodzielności i koncentracji. Pudełko produkowane jest w Polsce, posiada walory sensoryczne i adresowane jest do dzieci od 6 miesiąca życia. Wykonane jest w całości z drewna. Jesteśmy parą pasjonatów i rodziców, działamy we współpracy z pedagogiem i metodykiem M. Montessori. Zapraszamy do kontaktu, rozmowy i współpracy zarówno rodziców, jak i nauczycieli.


wejdź na stonę